Witamy na stronie - Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą

Oferta zawarta w grupie ECOINOX jest odpowiedzią na postęp wynikający z zapotrzebowania rynku na produkty nierdzewne i kwasoodporne. Już nie tylko przemysł ale również praktyczne i codzienne życie wymaga stosowania elementów niekorodujących - wszędzie tam gdzie jest to niezbędne. ECOINOX to Nierdzewne Centrum Zaopatrzenia w detale i elementy wspomagające budownictwo.

Prawdziwa stal ! - Nierdzewna jakość! - Życie bez rdzy!

Marka ECOINOX jest własnością firmy Anexo Szczecin Poland.

Oferta gromadzi produkty własne, ich projektowanie,wykonawstwo i uszlachetnianie. Do zakresu produkcji i usług wchodzi również konfekcjonowanie materiałów, dystrybucja, kompletowanie i uzbrajanie modułów i detali.

Na stronach ECOINOX znajdziecie Państwo również produkty naszych Partnerów oraz innych renomowanych Producentów. Ich doświadczenie,wieloletnia praktyka i jakość jest jak godna polecenia - dyspozycyjna do natychmiastowego zakupu lub zamówienia w krótkim czasie realizacji dostaw.

ECOINOX to oszczędności? - Tak! - Nigdy więcej malowania!

Zapraszamy Państwa do krótkiego przeglądu oferty - zawodowców, ślusarzy, monterów i majsterkowiczów do zakupu detali i elementów przyspieszających procesy produkcji - wszystkich klientów celem samodzielnego wykonania i realizacji pomysłów. Wystarczy szkic, projekt lub fotografia - reszta leży po naszej stronie. Pomoc gwarantowana!

Jak w każdej dolinie tak i u nas - możesz czuć się pewnie, spokojnie i bezpiecznie.